Розробка веб дизайну

Розробка веб дизайну Що таке гарний дизайн сайту, як правильно розробити дизайн сайту, чим відрізняється гарний веб дизайн від поганого написано тисячі книг і статей. Ця ж сторінка нашого сайту присвячена тим замовникам, які хочуть знати як триває процес розробки дизайну в Strong Planet.

Процес розробки дизайну в Strong Planet:
  • Web-дизайн - це простір, де немає загальноприйнятих описаних шаблонів, на основі яких можна було б чітко визначити, як повинен виглядати сайт. Тому ми завжди на перше місце ставимо думку наших клієнтів, керуючись принципом "ми рекомендуємо - ви робите вибір".
  • Розробка дизайну часто вимагає прямого контакту з замовником. Наші дизайнери іноді працюють безпосередньо на "території" клієнта. Тільки перебуваючи всередині компанії замовника можна відобразити самі основні риси підприємства.
  • Не забувайте, основа дизайну - це творчий підхід до оптимального рішення. Наші дизайнери завжди пропонують кілька варіантів на вибір замовника, один із яких цілком сформований на основі переваг самого дизайнера, і як показує практика дуже часто бере верх над іншими.
  • Пам'ятайте, ми намагаємося вкладати в роботу не тільки побажання замовника і творчі ідеї дизайнера, але й вимоги щодо правильності інтерфейсу, правильного відображення в багатьох браузерах, а також подальше ведення просування ресурсу.
Також корисно знати: