Що таке сайт?

Що таке сайт? Якщо Ви думаєте про імідж своєї компанії, якщо стежите і піклуєтесь про своїх клієнтів, якщо вважаєте себе гідним бути інформаційним лідером у тій чи іншій сфері діяльності, тоді на шляху створення і просування сайту Ви повинні пам'ятати, що

Сайт:
  1. Це бібліотека компанії, що відкрита 24 години на добу, 7 днів на тиждень, що сама відповідає клієнтам на питання про наявність товару, його ціну, очікуваних нововведеннях і т.д. Це механізм, за допомогою якого Ви повинні зосереджувати час своїх співробітників на роботі, замість дачі інформаційних довідок.
  2. Сайт - це могутній маркетинговий інструмент. Правильна побудова сайту, чітка структура інформації і професійне програмування, забезпечують високу якість отриманого результату. А люди, що шукають конкретну інформацію в мережі Інтернет, саме і складають Ваших потенційних клієнтів.
  3. Сайт - це система збору статистичної інформації. Звіти про відвідування і відвідувачів, про пошукові запити, про навігацію по сайту, результати голосування та інше покажуть Вам інтереси цільової аудиторії.
  4. Сайт - це рекламний простір для аудиторії усього світу, який не обмежений ні тиражем, ні періодичністю виходу, ні обсягом рекламного місця. Багатомовна версія сайту дозволить Вам знайти клієнтів і партнерів за кордоном.
  5. І нарешті, сайт це Інтернет магазин товарів, у якому не потрібно стояти в черзі, до якого не потрібно їхати і який доступний c будь-якого місця планети.
Ви переглянули вищенаведений перелік визначень "що таке сайт"? Якщо тепер Ви говорите собі: "Так, це мені потрібно", тоді вперед до справи, і пам'ятайте не досить просто зробити, потрібно завжди підтримувати і просувати сайт.

Корисні технічні питання перед початком розробки сайту: