Розробка програмних модулів та скриптів

Розробка програмних модулів та скриптів Будь-який динамічний сайт можна логічно розділити на набір програмних модулів, зв'язаних між собою в єдину систему. Набір таких скриптів може бути розроблений студією повністю або частково. У мережі Інтернет можна знайти безліч як безкоштовних, так і платних модулів та скриптів, що можуть бути перенесені на сайт.

Ми хочемо познайомити замовника з деякими з них. Це значно знизить його витрати на розробку подібного роду програмного забезпечення для свого сайту.

Набір програмних модулів для власника сайту:
  • багатофункціональний форум phpBB;
  • система статистики Google Analytics;
  • набір усіляких бібліотек для роботи із сайтом phpclasses.org.
Перевага готових модулів очевидна - низька собівартість проекту і висока швидкість впровадження, а відповідно й одержання готового результату.

Але будьте уважні, негативні сторони використання готових скриптів також існують і їх не мало:
  • зміна та перепрограмування існуючого модуля можуть викликати його нестабільну роботу і забрати багато часу, що відразу ж відіб'ється на Вашому бюджеті та роботі сайту;
  • сайт, що використовує готові скрипти, не буде оптимізованим під пошукові машини, а відповідно не зможе займати лідируючі позиції в області маркетингу;
  • використання декількох готових модулів на сторінці, може привести до нестабільної роботи обох.
Для замовника:
Якщо Ви вирішили, що впровадження готових скриптів буде оптимальним для Вас, доручіть цей процес кваліфікованим спеціалістам, щоб уникнути серйозних проблем надалі.

Також корисно знати: