Допомога. Питання, які часто задаються.

Допомога. Питання, які часто задаються Ми хочемо надати Вам невеликий перелік питань, що часто виникають у наших клієнтів перед початком роботи. Будь ласка, ознайомтесь з ними, можливо вже зараз Ви одержите деякі відповіді на свої питання. Якщо в даному списку Ви не знайшли відповіді на своє питання, відправте його нам, використовуючи контактну форму.

Питання, які часто задаються:
 1. З чого краще почати процес розробки?
  Процес розробки починається з відправлення Ваших вимог нам. Для цього створіть невеликий документ, вкажіть тематику і побажання до проекту, якомога детальніше опишіть функціональність, надайте вже існуючі матеріали, знайдіть приклади подібних проектів.
  Далі відправте запит у Strong Planet і наш менеджер обов'язково з Вами зв'яжеться.
 2. Коли відбувається оплата послуг?
  Оплата або часткова передплата послуг відбувається перед стартом проекту.
 3. Коли я побачу свій проект?
  Усе залежить від виду проектування. У випадку web-програмування чи розробки верстки, Ви будете бачити результат відразу ж після старту по оговореній адресі. При розробці web-дизайну - будуть строго обговорені тимчасові рамки.
 4. Я хочу брати участь у процесі розробки. Як це зробити?
  Перед стартом проекту Вам буде наданий доступ у панель управління проектом, де ви зможете планувати роботи, контролювати етапи виконання робіт, а також вести обговорення по проекту.
 5. Як мені замовити хостинг?
  Компанія Strong Planet завжди рекомендує якісний хостинг своїм клієнтам. У процесі розробки наші менеджери обов'язково поцікавляться і допоможуть Вам знайти правильне рішення в цьому питанні.
 6. Як мені зареєструвати доменне ім'я сайту?
  Довідатися більше чи зареєструвати доменне ім'я можна тут.