flash-сайт розробка flash-сайтів

Розробка flash-сайтівFlash-сайт - це набір документів, побудованих на анімаційних роликах, які розроблені за допомогою Macromedіa Flash. Flash-ролики при перегляді такого сайту завантажуються на комп'ютер користувача і формують на екрані картинку. Найчастіше flash використовується для мультиплікаційних варіантів сайтів, але не менш барвисті картини виходять і для побудови серйозних робіт.

Для замовника:

Переваги flash-сайтів:
  • барвистість flash-сайтів;
  • точність при контролі кожного елементу дизайну, що досить складно реалізувати шляхом текстової розмітки, тому що різні браузери відображають html все ж таки по-різному;
Недоліки flash-сайтів:
  • розробка flash-сайтів - один з дорогих процесів;
  • для перегляду flash-сайту повинний бути встановлений програвач від Macromedіa Flash, але слід зазначити, що установка програвача з офіційного сайту - процес швидкий і не потребує особливих знань;
  • flash-сайт дуже погано піддається оптимізації для пошукових машин, а ще гірше індексується цими ж машинами, тому безліч компаній поруч з flash-версією сайту підтримують також html-версію.
Загальний висновок для замовника: flash-сайт - це не кращий варіант для користувача, що шукає певну інформацію, тому що він найчастіше повільно завантажується; велика вартість розробки flash-сайту; у противагу цьому якісна flash-візитка - це гарний крок в області реклами.

Також корисно знати: